Aktualności

Na twoim miejscu: Kasia i Krzysiek zamienili się ciałami. Sprawdzamy, co u nich!

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Na twoim miejscu: Kasia i Krzysiek zamienili się ciałami. Sprawdzamy, co u nich!

Tego się nie spodziewali! Pewnego dnia obudzili się w nie swoich ciałach. Jak Kasia i Krzysiek radzą sobie po zamianie?

Paulina Gałązka i Miron Jagniewski grają głównych bohaterów filmu "Na twoim miejscu". Kasia i Krzysiek pewnego poranka zamienili się ciałami. Spotkaliśmy się z nimi po tej zmianie. Co odpowiedzieli na nasze pytania?

Na twoim miejscu: Kasia i Krzysiek o swojej rodzinie
Na twoim miejscu: Kasia i Krzysiek o swojej rodzinie

Kasia i Tadzio to jest moja rodzina. Jeszcze jest Nelson, nasz pies i mój kumpel. Mamy parę problemów, ale mam nadzieję, że jakoś to pokonamy.

Zamiana ciał wymaga od naszych bohaterów odnalezienia się również w rzeczywistości zawodowej partnera. Jak sobie poradzą?

Na twoim miejscu: Czym zajmujecie się zawodowo?
Na twoim miejscu: Czym zajmujecie się zawodowo?
Na twoim miejscu: Jak radzicie sobie w nowej pracy?
Na twoim miejscu: Jak radzicie sobie w nowej pracy?

Po zamianie ciał Kasia i Krzysiek muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Zapytaliśmy się ich, co jest najtrudniejsze.

Na twoim miejscu: Co jest dla nich największym wyzwaniem?
Na twoim miejscu: Co jest dla nich największym wyzwaniem?

Kasia i Krzysiek wiodą wspólne życie. Niestety dopadła ich szara codzienność. Czy te same rzeczy przynoszą im szczęście?

Na twoim miejscu: Co daje im szczęście?
Na twoim miejscu: Co daje im szczęście?

Chcieli zmiany, nie zamiany!

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. 

Ogromnie spodobało mi się to wyzwanie aktorskie. Po niezwykle kobiecych rolach, które wcześniej grałam, np. w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, zagrać faceta? Fantastyczna przygoda! Poza tym po zdjęciach próbnych wiedziałam, że projekt będzie miał wspaniałą energię i twórców. Ilość uwagi i przygotowanie reżysera po prostu mnie ujęły. Z Mironem już na tamtym etapie złapaliśmy chemię, a produkcja dbała o profesjonalną i twórczą atmosferę  

Zaskakujące wyzwania w pracy i domu. Zupełnie inne postrzeganie przez społeczeństwo, i w końcu przyzwyczajenie się do nowej fizyczności, jak chociażby posiadania piersi czy siedzenia „po męsku”. To wszystko przysporzy bohaterom mnóstwo problemów, a widowni zarówno śmiechu, jak i powodów do przemyśleń.  

Reżyserem „Na twoim miejscu” jest Antonio Galdámez, dla którego jest to pełnometrażowy debiut fabularny. Tak mówi o filmie: 

Domeną reżysera jest praca z aktorem.  To oczywiście ogromna przyjemność, ale również wyzwanie.  Opowiedzieliśmy  o relacji bohaterów w sposób dowcipny i wesoły, jednak ważne było dla mnie zawarcie także cieni, rzeczy trudnych do przepracowania i dających do myślenia. Praca nad  różnymi tonami, ciągłe wyważanie proporcji między śmiechem a łzami – to był proces niezwykle ciekawy i inspirujący.

Na twoim miejscu - twórcy i obsada

W filmie w główne role, zarówno Kaśki jak i Krzyśka wcielają się Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski, na ekranie partnerują im m.in. Maria PakulnisMagdalena LamparskaJan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska. Za scenariusz filmu odpowiadają Łukasz Światowiec i Anna Bielak.  

Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. 

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości