Aktualności

Na twoim miejscu: Byliśmy na premierze. Zobacz rozmowę z twórcami

Aktualności

We wtorek odbyła się premiera filmu "Na twoim miejscu". W jednym z warszawskich kin pojawiła się obsada i twórcy produkcji. Zobaczcie materiały z czerwonego dywanu.

We wtorek w warszawskim kinie odbyła się uroczysta premiera filmu "Na twoim miejscu". Na czerwonym dywanie pojawili się, m.in.  Paulina Gałązka, Miron Jagniewski, Magdalena Lamparska, Michał Czernecki, Maria Pakulnis, Jan Frycz, Delfina Wilkońska.

Chcieli zmiany, nie zamiany!

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. 

Na twoim miejscu - twórcy i obsada

W filmie w główne role, zarówno Kaśki jak i Krzyśka wcielają się Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski, na ekranie partnerują im m.in. Maria PakulnisMagdalena LamparskaJan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska. Za scenariusz filmu odpowiadają Łukasz Światowiec i Anna Bielak.  

Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. 

Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"
Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"
Pozostałe wiadomości