Aktualności

Czy trener personalny może być gruby?

Aktualności

Trenerzy personalni dają swoim podopiecznym wskazówki jak schudnąć. Jednak często nie rozumieją z czym tak naprawdę muszą się zmagać ich klienci. W programie „Mój gruby trener 2” instruktorzy fitnessu podejmują się wyjątkowego wyzwania. Przez kilka miesięcy rezygnują ze zdrowego stylu życia i celowo przybierają na wadze. Następnie, wspólnie ze swoimi klientami zrzucają zbędne kilogramy. Czy to nietypowe doświadczenie przyniesie pożądane skutki? Losy bohaterów programu „Mój gruby trener 2” od 7 lipca na antenie kanału Discovery Life.

Mój gruby trener 2” przedstawia losy trenerów personalnych, którzy dobrowolnie decydują się znacznie przytyć w ciągu kilku miesięcy tylko po to, aby wspólnie ze swoimi podopiecznymi zmierzyć się z trudnym procesem odchudzania. Celem eksperymentu jest umożliwienie trenerom zrozumienia problemów swoich otyłych klientów i praktycznego poznania ich zmagań podczas utraty kilogramów. Instruktorzy fitnessu zyskują nową perspektywę i w efekcie traktują swoich podopiecznych z większą empatią. Okazuje się, że podczas odchudzania wsparcie psychiczne i emocjonalne odgrywa równie ważną rolę co planowanie posiłków i treningów.

W programie, trenerzy zostają poddani próbie. Czy ich poświęcenie wystarczy, aby pomóc klientom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki? Presja ciąży zarówno na trenerach, jak i klientach. Gdy ujawnione zostaną ostateczne wyniki eksperymentu, przekonamy się, jak podczas eksperymentu zmieniło się życie trenerów i ich podopiecznych. Jedno jest pewne. Prowadzenie niezdrowego stylu życia wpływa nie tylko na wygląd, ale również na finanse, radzenie sobie ze stresem czy nawet relacje międzyludzkie.

Premierowe odcinki programu „Mój gruby trener 2” od 7 lipca, w czwartki o godzinie 20:50 na antenie kanału Discovery Life!

Pozostałe wiadomości