Aktualności

Mam Talent! – złoty przycisk dla tancerzy z Bydgoszczy!

Aktualności

Program „Mam Talent!” nie przestaje zaskakiwać! W drugim odcinku nie zabrakło zniewalających występów, a jeden z nich zachwycił Małgorzatę Foremniak tak bardzo, że zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk. Na przepustkę do półfinału zasłużyła sobie formacja taneczna z Bydgoszczy. Czy komuś uda się powtórzyć ten wyczyn za tydzień?

W drugim odcinku castingowych zmagań nie zabrakło wzruszeń, zaskoczeń i szczerego śmiechu. Szczególny popis dali tancerze – na scenie pojawiła się formacja Wolf Gang, którą widzowie mogą pamiętać z występu w „Mam Talent!” w 2016 roku. Ich energetyczne show zachwyciło jurorów! Małgorzata Foremniak zdecydowała się wcisnąć dla nich złoty przycisk, gwarantując im tym samym miejsce w odcinkach na żywo.

“Mam Talent!” wciąż nie zwalnia tempa! Już w najbliższą sobotę czeka nas kolejna dawka wrażeń! Na scenie zagoszczą spektakularne występy akrobatyczne oraz taneczne. Nie zabraknie też muzycznych wrażeń: zadbają o to 10-letni perkusista z Warszawy, 12-letni akordeonista z Lublina, a także uzdolnieni wokaliści. Publiczność może liczyć również na wyjątkowo… słodki występ! Na scenie „Mam Talent!” zagości bowiem 30-letnia Natalia, która z zawodu jest karmelarzem. Do udziału w swoim występie zaprosi jurorów.

Mam Talent! – złoty przycisk dla tancerzy z Bydgoszczy!

Trzeci odcinek 14. edycji „Mam Talent!” na antenie TVN oraz w Player.pl już 17. września o godzinie 20:00.

Pozostałe wiadomości