Aktualności

Listy do M.5: Gwiazdy na premierze! Zobacz rozmowy Kingi Burzyńskiej z aktorami

Aktualności

Listy do M 5 - zobacz relację z premiery!

W czwartek wieczorem w warszawskim kinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu "Listy do M.5". Na czerwonym dywanie pojawili się aktorzy grający w najnowszej odsłonie produkcji. Nie mogło zabraknąć Tomka Karolaka, Agnieszki Dygant, Wojciecha Malajkata i wielu innych.

"Listy do M.5" przyszły do kin! W warszawskim kinie odbyła się uroczysta premiera filmu. Wydarzenie zgromadziło twórców, a także wiele gwiazdy showbiznesu. Na czerwonym dywanie pojawiły się, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska. Kinga Burzyńska porozmawiała z aktorami o tym, czego możemy się spodziewać po spotkaniu z ulubionymi bohaterami. Zobaczcie materiał.

Listy do M 5 - zobacz relację z premiery!
Listy do M 5 - zobacz relację z premiery!

Listy do M. 5 - o czym będzie film?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Listy do M. 5 - twórcy

Gatunek: komedia romantyczna, film świąteczny

Produkcja: Polska 2022

Reżyseria: Łukasz Jaworski

Scenariusz: Marcin BaczyńskiMariusz Kuczewski

Zdjęcia: Marian Prokop PSC

Producent: Tomasz Blachnicki

Scenografia: Wojciech Żogała

Muzyka: Łukasz Targosz

Kostiumy: Katarzyna Baran

Charakteryzacja: Jolanta Madejska - Witek

Montaż: Jarosław Barzan PSM

Kierownik produkcji: Przemysław Malec

Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff

Dystrybucja: Kino Świat

Pozostałe wiadomości