Aktualności

Anita Werner i Agnieszka Cegielska zostały laureatkami Telekamer Tele Tygodnia 2022

Aktualności

Za nami rozstrzygniecie 25. edycji plebiscytu "Telekamery Tele Tygodnia". Reprezentantki stacji TVN otrzymały statuetki. W jakich kategoriach?

Jubileuszowa 25. edycja Telekamer Tele Tygodnia stała pod znakiem 25 lat podsumowań oraz uhonorowania najlepszych w różnych kategoriach. Gratulujemy zdobywcom statuetek, ale w szczególności naszym reprezentantkom - Anicie Werner oraz Agnieszce Cegielskiej.

Anita Werner - Prezenter informacji 25-lecia!

Anita Werner w przeszłości już czterokrotnie odbierała Telekamerę - zwyciężała w latach 2010, 2017 i 2018, a później odebrała Złotą Telekamerę, którą dostają trzykrotni laureaci tej nagrody.

Dziennikarka w TVN24 pracuje od początku istnienia stacji, od 2001 roku, w "Faktach" TVN od 2004 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów "Dama Pik", których bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury z Europy i Afryki.Moja pierwsza myśl, jak patrzę na kategorie, jest taka, że trochę lat popracowałam jako dziennikarka i to doprowadziło do tego, że zdobyłam zaufanie widzów. A to jest skarb. I za ten skarb bardzo dziękuję - powiedziała Anita Werner, odbierając nagrodę. Podziękowała swoim współpracownikom, szefom oraz widzom. Agnieszka Cegielska - Prezenter pogody 25-lecia!Agnieszka Cegielska otrzymała w przeszłości cztery Telekamery: zwyciężała w latach 2013, 2014 i 2015, a później odebrała Złotą Telekamerę, którą dostają trzykrotni laureaci tej nagrody.Jadąc tu, wróciłam do takiego cytatu, który towarzyszy mi gdzieś w tych ostatnich chwilach bardzo mocno, patrząc na to, co dzieje się na świecie, co wydarzyło się w ostatnich latach. A brzmi on następująco: "nie możemy ptakom smutku zabronić latania nad naszymi głowami". Ale możemy zrobić wszystko, żeby nie uwiły sobie w naszych głowach gniazda. A możemy to zrobić nie tylko wykonując dobrze naszą pracę, ale myśląc o tym drugim człowieku - powiedziała Cegielska, odbierając nagrodę.

Anita Werner
Agnieszka Cegielska

Zobacz także:

Anita Werner kocha realizować się poza newsami!
Anita Werner kocha realizować się poza newsami!
Pozostałe wiadomości