Aktualności

Kontrola: Ewelina Pankowska i Ada Chlebicka o finałowym sezonie serialu

Aktualności

Kontrola 4: Ewelina Pankowska i Ada Chlebicka o finałowym sezonie

Ewelina Pankowska i Ada Chlebicka opowiedziały o 4. serii "Kontroli". Premiera finałowego sezonu w Playerze już 1 czerwca.

"Kontrola 4" - fabuła

Majka (Ewelina Pankowska) i Natalia (Ada Chlebicka) spotkają się po długiej przerwie. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie. Ich życie od momentu rozstania zmieniło się bardzo. Majka jest mamą półtorarocznej Hani. Natalia ma nową dziewczynę - Sylwię (Agata Różycka). Ewelina Pankowska i Ada Chlebicka opowiedziały o 4. sezonie "Kontroli".

Kolejny sezon będzie kolejnym poziomem, na który wchodzimy w tej historii. Nie ma już takich małych dylematów, tylko sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, trochę mniej nastolatkowa, bardziej poważa. Dzięki temu sezony trzeci i czwarty są czymś innym, niż widzowie "Kontroli" widzieli do tej pory. Jestem bardzo ciekawa, co będą o tym mówić, co poczują, czy tak jak my będą kibicować Majce i Natalii w dalszym ciągu - wyznała Ewelina Pankowska.

Kolejny związek Natalii, który będzie trudny, może jak każda miłość, bo chyba żadna nie jest łatwa. Będzie się działo - skomentowała Ada Chlebicka.

Kontrola: Zwiastun 4. sezonu serialu
Kontrola: Zwiastun 4. sezonu serialu

"Kontrola 4" - premiera

Premiera finałowego sezonu serialu "Kontrola" w Playerze już 1 czerwca. W rolach głównych Adrianna Chlebicka, Ewelina Pankowska. Pomysłodawczynią, reżyserką i scenarzystką jest Natasza Parzymies.

Do serwisu player.pl trafi od razu wszystkie sześć odcinków czwartej serii. Również tego dnia wszystkie cztery sezony "Kontroli" zasilą bibliotekę discovery+, będąc pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie zagranicznej platformy.

"Kontrola" w Playerze >

Od 1 czerwca w TVN będą emitowane odcinki pierwszego, drugiego i trzeciego sezonu "Kontroli". Oglądaj w środy o godz. 23.10.

Oglądaj serial Kontrola w TVN
Oglądaj serial Kontrola w TVN

Zobacz zdjęcia:

Źródło zdjęcia głównego: Michał Stańczyk dla TVN