Aktualności

Koniec zdjęć do "Pati". Premiera serialu jeszcze w tym roku w Playerze!

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Nadchodzi serial o Pati! Ola Adamska opowiada o produkcji

Player.pl zakończył zdjęcia do spin-offu "Skazanej". "Pati" - z Aleksandrą Adamską w roli głównej - to historia Patrycji Cichy zanim trafiła do więzienia. Najnowszą produkcję Player Original będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku!

Pati - spin-off "Skazanej" już wkrótce!

"Pati", w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowstarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów "Skazanej" i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia. 

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia. 

Pati - obsada i twórcy

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter, Magdalena Walach, Tomasz Drabek, Filip Gołąb, Grażyna Bułka, Ina Sobala i Tomasz Schimscheiner. 

Zdjęcia do serialu realizowane były od września 2022 roku. Ostatni klaps na planie padł 17 stycznia. Premiera 6-odcinkowej produkcji planowana jest na pierwszą połowę 2023 roku. 

Projekt "Pati" od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu "Skazana". Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk („Podatek od miłości”, "Wielka woda"), a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit („Furioza”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialny jest Andrzej Kowalski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentką Katarzyna Czarnecka („Nieobecni”, „Pułapka”).  

"Jak ja to lubię robić". O aktorstwie rozmawiamy z Aleksandrą Adamską
"Jak ja to lubię robić". O aktorstwie rozmawiamy z Aleksandrą Adamską

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości