Aktualności

Kobieta na krańcu świata: Premiera już dziś w Player.pl!

Aktualności

Kobieta na krańcu świata: Startuje najnowszy sezon

Już dziś w Player.pl staruje najnowszy sezon Waszego ulubionego programu z Martyną Wojciechowską w roli głównej! Obejrzyjcie najnowszy zwiastun i sprawdźcie, gdzie tym razem wyruszymy!

Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie – ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Jesienią po raz kolejny spakuje plecak i wyruszy w fascynującą podróż. W najnowszej serii programu „Kobieta na krańcu świata” odwiedzi m.in.: Malawi, Dubaj, Kenię i Rumunię. Widzów czekają nieodkryte krańce świata, ale przede wszystkim pełne nadziei historie kobiet, które udowadniają, że warto walczyć o siebie.

Podczas podróży po Afryce Martyna spotka prawdziwą terminatorkę, bo tak właśnie mówi się w Malawi o Theresie Kachindamoto. Theresa została wodzem wioski i jedną z najgłośniejszych postaci kobiecych XXI wieku, która wbrew obowiązującemu lokalnemu zwyczajowi unieważniła kilka tysięcy małżeństw z małoletnimi dziewczynkami. Z kolei w Gruzji, gdzie patriarchat nadal ma się dobrze, podróżniczka pozna niezwykłą bizneswoman i lekarkę – Mariam Kukunashvili. W kraju, w którym bezdzietność postrzegana jest jako powód do wstydu, Mariam wyszła naprzeciw parom bezskutecznie starającym się o potomstwo. Założone przez nią kliniki leczenia niepłodności dają kobietom szansę na spełnienie marzeń o macierzyństwie.Kolejna silna kobieta, Raha Moharrak, którą Martyna spotka w Dubaju, również zbuntowała się przeciw obowiązującym normom społecznym. Choć urodziła się i wychowała w Arabii Saudyjskiej, gdzie dopiero od kilku lat kobiety biorą udział w wyborach i mają prawo samodzielnie prowadzić auto czy jeździć na rowerze, Raha postanowiła zdobyć Koronę Ziemi. Jest pierwszą Saudyjką, która tego dokonała i wspięła się na najwyższe szczyty wszystkich kontynentów, w tym na Mount Everest. Oglądaj nowy sezon w Player.pl Emisja w TVN od 31 października!Zobaczcie także:

Jakie wyzwania postawiła sobie Martyna Wojciechowska w nowym sezonie?
Jakie wyzwania postawiła sobie Martyna Wojciechowska w nowym sezonie?
Martyna Wojciechowska w roli praczki?!
Martyna Wojciechowska w roli praczki?!
Martyna Wojciechowska przyłapana!
Martyna Wojciechowska przyłapana!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN