Aktualności

Karina i Szczepan jak zawsze w formie! „Listy do M. 5” w kinach w całej Polsce już od najbliższego piątku!

Aktualności

Źródło:
informacja prasowa
Listy do M.5: Z wizytą na planie filmu. Będzie gorąco!

Zobacz materiał i przekonaj się jak ogromne korzyści mogą płynąć z chodzenia do kina. Tego raczej się nie spodziewaliście a to udowodnione przez naukowców! Nie daj się prosić jak Szczepan Karinie i wybierz się na „Listy do M. 5” do kina już w ten weekend!

„Listy do M.” powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

Poznajcie przedsmak tego, co przyniosą LISTY DO M.5!
Poznajcie przedsmak tego, co przyniosą LISTY DO M.5!

Listy do M. 5 - o czym będzie film?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Listy do M. 5 - twórcy

Gatunek: komedia romantyczna, film świąteczny

Produkcja: Polska 2022

Reżyseria: Łukasz Jaworski

Scenariusz: Marcin BaczyńskiMariusz Kuczewski

Zdjęcia: Marian Prokop PSC

Producent: Tomasz Blachnicki

Scenografia: Wojciech Żogała

Muzyka: Łukasz Targosz

Kostiumy: Katarzyna Baran

Charakteryzacja: Jolanta Madejska - Witek

Montaż: Jarosław Barzan PSM

Kierownik produkcji: Przemysław Malec

Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff

Dystrybucja: Kino Świat

Źródło: informacja prasowa

Pozostałe wiadomości