Jakim człowiekiem i detektywem jest Herkules Nowak?

Herkules: Jakim człowiekiem i detektywem jest Herkules Nowak?

Serial "Herkules" opowiada o losach niezwykłego detektywa Herkulesa, który mimo przeciwności losu spełnia marzenia o współpracy z policją. W jego rolę wciela się Rafał Maćkowiak. Aktor opowiedział nam o tym, jak postrzega swoją postać.

Główny bohater serialu "Herkules" Herkules Nowak zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa.

Serial "Herkules"
Serial "Herkules" Serial "Herkules"

A jak widzi tę postać wcielający się w nią aktor Rafał Maćkowiak? Jak się okazuje sam nie jest do końca pewien, czy da się ją polubić. Jedno jest pewne - Herkulesa polubi Sylwia (w tej roli Weronika Książkiewicz), która pomoże mu spełnić jego marzenia o pracy detektywa. Co wyniknie ze spotkania i współpracy tej pary? Premiera 1. odcinka serialu "Herkules" w poniedziałek 5 września o 21:35 w TVN i player.pl.

Serial "Herkules"
Serial "Herkules" Serial "Herkules"
Pozostałe wiadomości