Aktualności

Fantastyczna oglądalność meczu Igi Świątek w 3. rundzie Roland-Garros

Aktualności

Ostanie piłki sobotniego spotkania Iga Świątek – Danka Kovinić w trzeciej rundzie Roland-Garros oglądało w Eurosporcie 1 ponad milion widzów! Już w poniedziałek liderka rankingu powalczy o awans do ćwierćfinału z Chinką Qinwen Zheng – transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

W sobotę Iga Świątek pokonała Dankę Kovinić 6:3, 7:5 w meczu trzeciej rundy Roland-Garros. Spotkanie Polki z reprezentantką Czarnogóry oglądało w Eurosporcie 1 średnio 832 tys. widzów przy blisko 12-procentowym udziale w rynku. Ostanie piłki emocjonującego spotkania śledziło ponad milion sympatyków tenisa! W poniedziałek Eurosport 1 pokaże na żywo mecz Świątek z Chinką Qinwen Zheng, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału drugiego turnieju Wielkiego Szlema w tym roku. Relację z kortu im. Philippe’a Chatriera poprzedzi studio prowadzone przez Jakuba Ostrowskiego z udziałem Magdaleny Grzybowskiej i Macieja Synówki. Mecz skomentują Dawid Olejniczak i Michał Lewandowski. Na paryskim turnieju jest Paweł Kuwik, który realizuje wywiady oraz relacje dla Eurosportu i kanałów oraz platform Grupy TVN.

Każde spotkanie tegorocznego Rolanda Garrosa dostępne jest bez reklam, na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.