Aktualności

Herkules: Zapraszamy za kulisy 6. odcinka!

Aktualności

Herkules: Making of

Za nami 6. odcinek serialu HERKULES. Zobaczcie zza kulis jak powstawały sceny w klasztorze! Zapraszamy na niezwykle ciekawy spacer, a naszymi przewodnikami są odtwórcy głównych ról, czyli Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak!

Dlaczego genialny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu?

Odpowiedź na to pytanie zna policjantka Sylwia Mazur, która jest przeciwieństwem Herkulesa. Często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji. Pewnie dlatego grozi jej przeniesienie do innego wydziału. Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną? A może stworzą duet doskonały?

Na pewno nie będzie łatwo! Główny bohater ma ograniczone zaufanie do wszystkich poza sobą i wydaje się być pozbawionym emocji, niezbyt miłym, acz genialnym introwertykiem. Spontaniczna Sylwia kieruje się przede wszystkim sercem i ma niezłe podejście do ludzi. Jedno jest pewne! Tych dwoje to prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Pozostałe wiadomości