Aktualności

Herkules: Teologia przy herbacie

Aktualności

Herkules: Rozmowy teologiczne

Herkules próbuje znaleźć odpowiedzi na pytania, aby rozwikłać sprawę morderstwa! To nie będzie łatwe Czy Ateista może zrozumieć wierzącego? Pewne kwestie wyjaśnia babcia. Podpowie czy namiesza?

Jest Bóg czy go nie ma? Na to pytanie odpowiedzi szuka Herkules razem z babcią. Jej teoria bardzo go zaskakuje. Kto ma rację?

Serial Herkules

Dlaczego genialny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu?

Odpowiedź na to pytanie zna policjantka Sylwia Mazur, która jest przeciwieństwem Herkulesa. Często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji. Pewnie dlatego grozi jej przeniesienie do innego wydziału. Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną? A może stworzą duet doskonały?

Na pewno nie będzie łatwo! Główny bohater ma ograniczone zaufanie do wszystkich poza sobą i wydaje się być pozbawionym emocji, niezbyt miłym, acz genialnym introwertykiem. Spontaniczna Sylwia kieruje się przede wszystkim sercem i ma niezłe podejście do ludzi. Jedno jest pewne! Tych dwoje to prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Pozostałe wiadomości