Aktualności

Marta Malikowska, Krystian Pesta i Maciej Stuhr na 16. Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi!

Aktualności

Marta Malikowska, Krystian Pesta i Maciej Stuhr na 16. Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi!

Prosto z Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi! Zobaczcie relację ze spotkania z twórcami seriali Playera, na którym pojawili się między innymi: Marta Malikowska, Krystian Pesta i Maciej Stuhr!

Aktorzy seriali Playera spotkali się na panelu pt. "Oblicze zła w serialach Player Original, czyli dlaczego kochamy czarne charaktery?" Na spotkaniu pojawili się Marta Malikowska, Dorota Chamczyk, Krystian Pesta i Maciej Stuhr. Panel poprowadziła Grażyna Torbicka. Zobaczcie relację z wydarzenia!

Jak stworzyć udaną postać? Maciej Stuhr o roli Piotra Wolnickiego!
Jak stworzyć udaną postać? Maciej Stuhr o roli Piotra Wolnickiego!

Festiwal Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi trwa od 30.07 lipca do 7 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

To interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne prezentujące cenne filmy polskie i zagraniczne: premiery, ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin.

Dotychczasowe edycje festiwalu spotkały się z dużym zainteresowanie publiczności i mediów, zebrały niejednokrotnie entuzjastyczne recenzje. Nauczeni doświadczeniem, zmierzamy kontynuować ideę wydarzenie łączącego dziedziny sztuki, gdzie film stanowi punkt odniesienia dla pozostałych prezentacji.

Pozostałe wiadomości