Aktualności

Finałowy tydzień programu „Hotel Paradise”

Aktualności

W finałowy tydzień wchodzi pięć par. Eliza i Jay, Oliwia i Kuba, Dominika i Kasper, Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Każdego dnia dwójka uczestników pożegna się z szansą na wygranie piątej edycji „Hotelu Paradise”. Walka w różnych konkurencjach, wzajemne relacje, sympatia pozostałych mieszkańców i łut szczęścia – to wszystko będzie miało wpływ na to, kto stanie na ścieżce lojalności.

Ostatnia prosta zacznie się od dużych emocji. Reprezentant każdej z par stanie do gry, która przypominać będzie rosyjską ruletkę. Czy jakakolwiek strategia w takiej konkurencji może być pomocna? Warto to dobrze przemyśleć, bo konsekwencje tej gry będą dotkliwe. W balonach wręczonych uczestnikom ukryte zostaną niespodzianki. Niektóre będą zaskakujące miłe, a inne mogą zaprzepaścić szanse na finał. Kto zaryzykuje? Komu będzie sprzyjał los, a komu powinie się noga? Jak zakończy się ten pojedynek nerwów?

Hotel Paradise

Na dwa dni przed Wielkim Finałem powieje chłodem. A to za sprawą wielkich lodowych brył, które staną w hotelu. Oczywiście nie bez powodu. Co zostało w nich zamrożone? Jak uczestnicy będą musieli dostać się do ukrytych w nich cennych zdobyczy? Jaki przywilej będzie wiązał się z wygraną? No i najważniejsze, w czyje ręce trafi?

Hotel Paradise

Podczas Uber Pandory powrócą byli uczestnicy i zadecydują o tym, które dwie pary zasłużyły na Wielki Finał. A następnie podczas uroczystego, finałowego wieczoru, każdy z mieszkańców będzie musiał podjąć decyzję, komu oddać swój głos, kogo wesprzeć i komu dać szansę na główną wygraną. Jak uzasadnią swój wybór? Co będzie nimi kierować? Czy czyjaś decyzja zadziwi wszystkich?

Hotel Paradise

Gdy finałowa para stanie na ścieżce lojalności, trzymając w ręku złote kule, okaże się, czy to uczucie było szczere, czy może byli oni wytrawnymi graczami, potrafiącymi wyprowadzić w pole nawet osobę, z którą postanowili dojść do finału. W raju nie możemy być niczego pewni na 100%. Od głównej wygranej dzieli ich zaledwie kilka kroków. W każdym momencie jedna z osób może niespodziewanie podjąć decyzję o rzuceniu kulą i zabraniu pieniędzy wyłącznie dla siebie. Która para stanie na rajskiej ścieżce? Jak zakończy się jej pobyt w "Hotelu Paradise"? Wspólnym szczęściem, czy rozczarowaniem?

Zapraszamy na wielki finał. Wszystkie poprzednie odcinki dostępne na player.pl!