Ewa Chodakowska i Joanna Krupa w "secret project"! Zgłoście się!

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o wspólnym projekcie. Zgłoście się

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa po raz pierwszy przygotowują wspólny projekt. Czekają na zgłoszenia małżeństw. Weźcie udział w castingu!

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa w "secret project" - casting

Jeśli jesteście małżeństwem, zgłoście się do nowego projektu, który przygotowują Ewa Chodakowska i Joanna Krupa. Od waszego bajkowego ślubu minęło już kilka lat? Patrząc na ślubne zdjęcia zastanawiacie się, co się stało z tą piękną kobietą i przystojnym mężczyzną? Przypominacie sobie, jacy byliście wtedy szczęśliwi i chcielibyście znowu to poczuć? To znaczy, że ten projekt jest właśnie dla Was. Chcecie zmienić siebie, chcecie odnowić swoją relację? Zgłoście się! Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zapraszają do udziału w ich wspólnym projekcie, który zrealizują dla TVN Warner Bros. Discovery. Ewa i Joanna zainspirowały już miliony kobiet. Dajcie sobie szansę, wypełnijcie zgłoszenie.

Regulamin castingu
Klauzula informacyjna

Zobacz wideo:

Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy na castingach do 11. sezonu
Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy na castingach do 11. sezonu Joanna Krupa prowadzi "Top Model" i jest przewodniczącą jury. Przypominamy jej najlepsze momenty z castingów do 11. sezonu. Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: fot. mwmedia

Pozostałe wiadomości