Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zapraszają do programu Zacznijmy odNowa! Zgłoście się!

Zacznijmy odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa czekają na zgłoszenia
Zacznijmy odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa czekają na zgłoszeniaTVN
wideo 2/2

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa po raz pierwszy przygotowują wspólny projekt. Czekają na zgłoszenia małżeństw. Weźcie udział w castingu do nowego programu "Zacznijmy odNowa"!

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa w "secret project" - casting

Jeśli jesteście małżeństwem, zgłoście się do nowego projektu, który przygotowują Ewa Chodakowska i Joanna Krupa. Od waszego bajkowego ślubu minęło już kilka lat? Patrząc na ślubne zdjęcia zastanawiacie się, co się stało z tą piękną kobietą i przystojnym mężczyzną? Przypominacie sobie, jacy byliście wtedy szczęśliwi i chcielibyście znowu to poczuć? To znaczy, że ten projekt jest właśnie dla Was. Chcecie zmienić siebie, chcecie odnowić swoją relację? Zgłoście się! Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zapraszają do udziału w ich wspólnym projekcie, który zrealizują dla TVN Warner Bros. Discovery. Ewa i Joanna zainspirowały już miliony kobiet. Dajcie sobie szansę, wypełnijcie zgłoszenie.

Regulamin castingu
Klauzula informacyjna

Zobacz wideo:

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o wspólnym projekcie. Zgłoście się
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o wspólnym projekcie. Zgłoście się Ewa Chodakowska i Joanna Krupa przygotowują wspólny projekt. Czekają na zgłoszenia małżeństw. Weźcie udział w castingu. Źródło: Dzień Dobry TVN