Aktualności

"Elvis" już od 8 sierpnia w Playerze!

Aktualności

Zobacz zwiastun filmu "Elvis"

Już w poniedziałek 8 sierpnia, zaledwie półtora miesiąca po swojej premierze kinowej, najnowszy film Warner Bros. Discovery „Elvis” trafi do oferty Playera. Tytuł będzie można wypożyczyć jako film na życzenie na 48h. Tego nie można przegapić!

W poniedziałek 8 sierpnia biblioteka tytułów Playera powiększy się o kolejny gorący hit filmowy prosto z kina. Tego dnia na platformie zadebiutuje nowość Warner Bros. Discovery film biograficzny „Elvis”, przedstawiający jeden z okresów z życia i kariery króla Rock’n’Rolla. Tytuł, który już podbił serca kinomanów i krytyków, będzie można wypożyczyć w ofercie „Player na życzenie”. 

Historia Elvisa (Austin Butler), niezwykle filmowy dramat, jest przedstawiona przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z enigmatycznym menedżerem, Pułkownikiem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Historia opowiadana w filmie przez Parkera przedstawia złożoną dynamikę pomiędzy mężczyznami obejmującą okres ponad 20 lat, od zdobycia sławy przez Presleya po jego gwiazdorstwo na niespotykaną skalę, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Postacią centralną w tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Presleya, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Film został wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna na podstawie scenariusza autorstwa Luhrmanna i Sama Bromella oraz Luhrmanna i Craiga Pearce’a oraz Jeremy’ego Donera, na podstawie historii autorstwa Luhrmanna i Craiga Pearce’a oraz Jeremy’ego Donera, wyprodukowany przez Luhrmanna, zdobywców Oscarów Catherine Martin, Gail Berman, Patricka McCormicka oraz Schuylera Weissa. Producentami wykonawczymi są Toby Emmerich, Courtenay Valenti oraz Kevin McCormick.

Plakat filmu "Elvis"

W obsadzie znaleźli się Austin Butler („Truposze nie umierają”, „Pewnego razu... w Hollywood”) oraz zdobywca Oscara Tom Hanks („Filadelfia”, „Forrest Gump”), a także Helen Thomson („Tajemnice Laketop: China Girl”, „Rake”); Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”); Olivia DeJonge („The Society”, „Wizyta”, „Stray Dolls”); piosenkarka/autorka tekstów Yola; model Alton Mason; muzyk Gary Clark Jr.; artystka Shonka Dukureh; Luke Bracey („Przełęcz ocalonych”, „Point Break – na fali”); Natasha Bassett („Ave, Cezar!”); David Wenham (Trylogia „Władca Pierścieni”, „Lion. Droga do domu”, „300”); Kelvin Harrison Jr. („Proces Siódemki z Chicago”, „Na topie”); Xavier Samuel („Idealne matki”, „Przyjaźń czy kochanie?”, Saga „Zmierzch”: Zaćmienie); Kodi Smit-McPhee („Psie pazury”); Dacre Montgomery („Stranger Things”, „Galeria złamanych serc”); Leon Ford („Gallipoli”, „Pacyfik”); Kate Mulvany („Wielki Gatsby”, „Hunters”); Gareth Davies („Piotruś Królik”, „Hunters”); Charles Grounds („Bajecznie bogaci Azjaci”, „Camp”); Josh McConville („Wyspa Fantazji”); oraz Adam Dunn („Zatoka serc”).

„Elvis”, film Warner Bros. Pictures, produkcja Bazmark i Jackal Group, film w reżyserii Baza Luhrmanna.

Warner Bros. Discovery w Polsce to wiodący podmiot na rynku mediów i rozrywki, który oferuje widzom zróżnicowane i najpełniejsze portfolio treści dostępnych w kinach, telewizji i w serwisach streamingowych. Obok kanałów i platform TVN portfolio grupy tworzą inne kultowe marki i produkty - pakiet kodowanych kanałów filmowych HBO (HBO, HBO2, HBO3), stacje Cinemax i Cinemax2, kanały tematyczne - Warner TV, Cartoon Network i Boomerang. Do koncernu Warner Bros. Discovery należy również HBO Max™- platforma streamingowa direct-to-consumer oferująca największe hity kinowe, niezapomniane klasyki oraz wielokrotnie nagradzane produkcje HBO Original i popularne seriale Max Original. W Polsce częścią grupy jest także Warner Bros. Polska, oddział zajmujący się dystrybucją filmów kinowych. Na całym świecie Warner Bros. Discovery dociera do odbiorców w 220 krajach, w 50 językach. Więcej informacji o Warner Bros. Discovery można znaleźć na stronie: www.wbd.com.

„Elvis” – hit prosto z kina już od 8 sierpnia w bibliotece filmów na życzenie w Playerze!

Pozostałe wiadomości