Aktualności

Skazana: Czy Alicja będzie donosić na współosadzone?

Aktualności

Alicja Mazur zostaje wezwana do dyrektora Zakładu Karnego. Bartłomiej Dworak składa jej propozycję. Czy sędzia się ugnie?

Alicja Mazur nie powinna trafić do Zakładu Karnego, w którym znajdują się osoby przez nią skazane. Chce jak najszybciej wyplątać się z tej sytuacji. Rozmawia z dyrektorek, Bartłomiejem Dworakiem, który dostrzega korzyści dla siebie z tej niewygodnej pomyłki. Czy Alicja będzie jego wtyczką w więzieniu?

Sędzia Alicja Mazur z Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Katowicach, prowadzi głośne sprawy przeciwko przestępczości zorganizowanej, ma dobrą prasę. Prywatnie jest matką 17-letniej Hani i partnerką Pawła Witkowskiego – właściciela modnego klubu nocnego „Amnezja”. Dzień ich ślubu przekreśla całe jej dotychczasowe życie. Podczas przyjęcia w toalecie znalezione zostaje ciało Ludmiły Mielnik, Ukrainki, byłej partnerki Pawła.

Oskarżona i niesłusznie skazana za zabójstwo Alicja trafia do Zakładu Karnego w Zabrzu. Spotyka tam kobiety, które sama skazywała. Jedna z nich, Agata Strzelecka ps. Kosa, poprzysięgła jej śmierć.

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE>

Skazana we wtorki w player.pl!

Zobacz także:

Pozostałe wiadomości