Aktualności

Chyłka-Oskarżenie: Zobacz najlepsze fragmenty 4. odcinka!

Aktualności

Chyłka - Oskarżenie: Przeszłość Tesarewicza

Chyłka dowiaduje się o niespodziewanej śmierci księdza Mieleszko. Sprawa wydaje się podejrzana - czy wielebny rzeczywiście popełnił samobójstwo, czy też został zamordowany? Kormak próbuje odnaleźć teczkę Tesarewicza, jednak bezskutecznie. Chyłka jest zaskoczona. Służba Bezpieczeństwa miała przesłuchiwać mężczyznę wielokrotnie. Kormak podejrzewa, że Tesarewicz nie jest szczery wobec Chyłki i ukrywa pewne fakty związane ze swoją przeszłością. Chyłka przychodzi do domu Tesarewiczów, aby zapytać, kto mógł przyczynić się do śmierci Mieleszki. Na jaw wychodzą tajemnice dotyczące księdza. Dawna legenda Solidarności przyznaje się do chronienia duchownego. Mecenas ponoszą nerwy - żąda szczerych wyjaśnień. Żona Tesarewicza wskazuje Baumana, jako głównego prześladowcę jej męża. W międzyczasie Kordian próbuje uporać się ze swoimi demonami. Zobacz!

OGLĄDAJ SERIAL W PLAYER.PL >

Chyłka - Oskarżenie: Chyłka dowiaduje się o śmierci księdza Mieleszko
Chyłka - Oskarżenie: Chyłka dowiaduje się o śmierci księdza Mieleszko
wideo 2/3

Kormak informuje Chyłkę, że poszukiwania materiałów o Tesarewiczu nie przyniosły żadnych rezultatów, co dla obojga jest bardzo podejrzane. Jednocześnie Chyłka otrzymuje zaskakujące wieści o księdzu Mieleszko. Prawniczka zwraca się z prośbą o pomoc do Feliksa, który odkrywa, że w całą sprawę zamieszany był jej dawny klient.

Zachowanie Zordona zaczyna niepokoić Chyłkę, która nadal próbuje dowiedzieć się czy postawione mu zarzuty są prawdziwe. Wspólnie starają się znaleźć wyjście z sytuacji. Jednocześnie Langer nie daje o sobie zapomnieć.

Pozostałe wiadomości