Aktualności

Apokawixa: Byliśmy na planie filmu Xawerego Żuławskiego. Zobaczcie relację!

Aktualności

Źródło:
informacja prasowa, tvn.pl
Apokawixa: Byliśmy na planie filmu Xawerego Żuławskiego!

Zapraszamy na jazdę bez trzymanki! Już 7 października w kinach pojawi się pierwszy film o zombie, czyli "Apokawixa" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Zobaczcie relację z planu!

Byliśmy na planie produkcji i przyglądaliśmy się, jak pracują aktorzy oraz cała ekipa. Odwiedziliśmy jedną z warszawskich szkół, gdzie powstawały ujęcia opowiadające o zakończeniu roku szkolnego. Na planie porozmawialiśmy z aktorami: Walerią Gorobets, Oskarem Wojciechowskim, Moniką Mikołajczak, Natalią Pitry, Mariuszem Urbańcem i Alicją Wieniawą-Narkiewicz. Zobaczcie nasz materiał!

Apokawixa - o czym opowiada film?

Czasem kac to nie najgorsze, co może ci się przydarzyć… „Apokawixa” to historia grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi lockdownami – postanawiają zorganizować nad morzem „melanż życia”. Mimo niepokojąco wysokiego stężenia sinic w Bałtyku i przypadków dziwnych zakażeń początkowo wszystko idzie normalnie – plaża, taniec, seks, picie, miłosne uniesienia i rozczarowania. Z minuty na minutę całość jednak zaczyna wymykać się spod kontroli. W środku imprezy wybucha epidemia zombie. Bohaterowie muszą walczyć o życie.

Apokawixa - obsada

W filmie występują obiecujący aktorzy młodego pokolenia: Mikołaj Kubacki, Waleria Gorobets, Natalia Pitry, Alicja Wieniawa-Narkiewicz, Mariusz Urbaniec, Aleksander Kaleta, Mikołaj Matczak, Marta Stalmierska, Monika Mikołajczak, Oskar Wojciechowski. Partnerują im m.in.: Sebastian Fabijański, Tomasz Kot, Cezary Pazura i Matylda Damięcka. 

Apokawixa Źródło: fot. Grzegorz Press

Premiera filmu już 7 października

Apokawixa zapowieddz kinowa
Apokawixa zapowieddz kinowa

Źródło: informacja prasowa, tvn.pl

Pozostałe wiadomości