Aktualności

Agata Kulesza podczas sesji do magazynu Twój Styl: "Trzymam kciuki, abyście Państwo polubili Adama Woronowicza w nowej roli."

Aktualności

Agata Kulesza o Skazanej podczas sesji dla magazynu Twój Styl

Agata Kulesza porozmawiała z nami podczas sesji do magazynu Twój Styl. 2. sezon SKAZANEJ się zbliża, fani serialu z niecierpliwością czekają na dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Jedną z takich postaci jest oczywiście Alicja Mazur. Zobaczcie, jak wyglądała sesja i co zdradziła nam aktorka!

Agata Kulesza nie może opowiedzieć nam, co konkretnie wydarzy się w 2. sezonie Skazanej, ale podkreśliła, że będzie on bardziej mroczny od poprzedniego. Nadal będziemy widzieć Alicję Mazur za kratkami, ale tym razem to ona nie będzie chciała z niego wyjść. To bardzo intrygujące, jakie wydarzenia doprowadzą tę postać do takiej decyzji! Aluta za kratkami będzie nadal miała swoich wrogów i swoich sprzymierzeńców, ale zmieni się jej postawa. Czy to ona będzie rozdawać karty? W 2. sezonie zobaczymy nowe twarze. Do obsady dołączy Adam Woronowicz. Jak skomentowała to Agata Kulesza?

Bardzo się cieszę, że Adam Woronowicz dołączył do naszej obsady i bardzo się cieszę, że w obsadzie został nadal Tomasz Schuchardt. Obaj są wybitnymi aktorami, więc moi koledzy aktorzy i moje koleżanki, z którymi mam tam do czynienia, to są wszyscy ludzie, którzy inspirują i ta praca się tak fajnie rozwija. Nie jest tylko jakąś fabryką, tylko staramy się w jakiś sposób wykreować ten świat.

Podglądając pracę Agaty Kuleszy podczas sesji, jesteśmy przekonani, że wywiad i sesja dla magazynu są bardzo interesujące. Już możecie zobaczyć efekty tej pracy w magazynie Twój Styl.

Zobacz też:

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2
Pozostałe wiadomości