Aktualności

Darek w duecie ze swoją córką Amandą – jest moc!

Aktualności

Darek w duecie ze swoją córką Amandą – jest moc!

Darek Jankowski decyduje się zorganizować spontaniczny koncert w Dirty Tracku. Zaprasza na niego między innymi swoją starszą córkę, Amandę która teraz jest popularną gwiazdą pop.

ODWIEDŹ PROFIL SERIALU NA INSTAGRAMIE >

To dopiero początek niespodzianek, które spotykają Darka tego wieczoru. To ma być jego ostatnie spotkanie z przyjaciółmi – ostatni koncert, ostatnie wieczór… Jankowski śpiewa piękną balladę, do zaśpiewania zaprasza Amandę. Takiego wieczoru się nie spodziewał – ma u swojego boku przyjaciół, syna Patryka i córkę…

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Amanda na scenie z Darkiem – czy dojdzie do duetu?
39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Amanda na scenie z Darkiem – czy dojdzie do duetu?
wideo 2/5

WSZYSTKIE ODCINKI ZNAJDZIESZ NA PLAYER.PL

Kiedy Amanda śpiewa, Darek podejmuje najważniejsza decyzje w swoim życiu. Opuszcza koncert, jedzie na most – to dziś jest ten dzień – to dziś zakończy życie. Jak zakończy się jego spotkanie z przeznaczeniem na moście?

ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:

Czas działać - Darek bierze sprawy w swoje ręce!
Czas działać - Darek bierze sprawy w swoje ręce!
wideo 2/11

WYJĄTKOWA OBSADA!

Ten serial to nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim fantastyczna obsada. 3. odcinek zaskoczy widzów jeszcze bardziej, na ekranach pojawi się prawdziwa plejada gwiazd - najgłośniejsze nazwiska polskiego kina zagrają u boku wybitnych aktorów, których mieliśmy już okazję poznać. To będzie prawdziwa mieszanka wybuchowa!

W 3. odcinku zobaczyliśmy śmietankę polskiej kinematografii: Michał Koterski, Sandra Drzymalska i Marina Łuczenko-Szczęsna!

Pozostałe wiadomości