Darek ratuje niedoszłą samobójczynię, a potem…

Darek dewastuje… skrzynkę na listy. Tylko po co?

Darek postanawia skoczyć z mostu! Jest pewny swojej decyzji i nic jej nie zmieni…Kiedy jest pewny, że zaraz skończy się jego życie, widzi dziewczynę, którą poznał na grupie wsparcia.

ODWIEDŹ PROFIL SERIALU NA INSTAGRAMIE >

To ta sama dziewczyna, która mówiła, że jest studentką – twierdziła, że chodzi na te spotkania, bo studiuje dziennikarstwo i pisze o tym pracę. Prawda okazuje się jednak inna, dziewczyna chce skoczyć z mostu, bo chłopak ją oszukał.

Darek jest wściekły – to jego most i nie zamierza go jej oddać – nie chce się wieszać, to nie dla niego. Widzi, że jego zachowanie nie pomaga. Dziewczyna skacze, ale w ostatniej chwili Darek ją ratuje…

WSZYSTKIE ODCINKI ZNAJDZIESZ NA PLAYER.PL

Okazuje się, że dziewczyna nie ma się gdzie podziać; jest skłócona z mamą i nie chce wracać do domu. Darek jest dla niej bardzo miły, proponuje jej żeby najbliższą noc spędziła u niego. Dziewczyna źle interpretuje jego pomoc, chce go pocałować, ale Jankowski tłumaczy jej, że jego pomoc jest bezinteresowna… Karola twierdzi, że nie robi tego z podziękowania, tylko po prostu ma na to ochotę.

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Amanda na scenie z Darkiem – czy dojdzie do duetu?
39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Amanda na scenie z Darkiem – czy dojdzie do duetu?
wideo 2/5

Kolejna próba samobójcza Darka kończy się niepowodzeniem i… seksem!

ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:

Czas działać - Darek bierze sprawy w swoje ręce!
Czas działać - Darek bierze sprawy w swoje ręce!
wideo 2/11

WYJĄTKOWA OBSADA!

Ten serial to nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim fantastyczna obsada. 3. odcinek zaskoczy widzów jeszcze bardziej, na ekranach pojawi się prawdziwa plejada gwiazd - najgłośniejsze nazwiska polskiego kina zagrają u boku wybitnych aktorów, których mieliśmy już okazję poznać. To będzie prawdziwa mieszanka wybuchowa!

W 3. odcinku zobaczyliśmy śmietankę polskiej kinematografii: Michał Koterski, Sandra Drzymalska i Marina Łuczenko-Szczęsna!

Zobacz również:

Kółko wsparcia… samobójców. Najbardziej „życiowy” fragment 3. odcinka!
Kółko wsparcia… samobójców. Najbardziej „życiowy” fragment 3. odcinka!

Pozostałe wiadomości