PRZED EMISJĄ W TV: Kto się czubi, ten się lubi? U Jankowskich po staremu - awanturka!

Kto się czubi, ten się lubi? U Jankowskich po staremu - awanturka!

U Darka nic nie może być normalnie, również w rodzinie. Po 10 latach wciąż mieszka z Anką, mimo iż są rozwiedzeni! Do czego doprowadzi taki układ? Zobaczycie sami!

ODWIEDŹ PROFIL SERIALU NA INSTAGRAMIE >

Życie z Darkiem jest jak jazda na rollercoasterze, dlatego czasem dochodzi do awanturki. Ance puszczają nerwy, a Darek oczywiście nie wie, dlaczego jego była żona jest zła. Odebranie córki ze szkoły, zrobienie zakupów, naprawienie zamka w drzwiach - to banalne obowiązki. I choć mogłoby się wydawać, że każdy im sprosta, to wtedy pojawia się on - Darek, który potrafi o wszystkim zapomnieć.

CAŁY ODCINEK DOSTĘPNY JEST JUŻ TERAZ W PLAYER.PL - PRZED EMISJĄ W TV. TYLKO U NAS! >

Wieczny optymista, który wszystko potrafi obrócić w żart, ale kiedy usłyszy o planach Anki na wyjazd z ich córką do Holandii, przestanie być śmiesznie…

Zobacz również:

Miłosny rollercoster czy stara ciuchcia? Sprawdź to!
Miłosny rollercoster czy stara ciuchcia? Sprawdź to!

ZOBACZ TAKŻE NASZ EKSKLUZYWNY MATERIAŁ:

4 minutowy materiał zdradzający sekrety serialu 39 i pół tygodnia!
4 minutowy materiał zdradzający sekrety serialu 39 i pół tygodnia!

MIESZANKA HUMORU I DRAMATU

Serial broni się przede wszystkim tym, że mówi o poważnych tematach w niezwykle przystępny i często żartobliwy sposób. Tomasz Karolak podkreśla, że jest to produkcja na naprawdę europejskim poziomie. A inni aktorzy dorzucają do tego fakt, że w serialu wykorzystywana jest autorska muzyka. A Wy za co szczególnie cenicie naszą produkcję? Piszcie nam na naszych social mediach, np. na Facebooku --> fanpage serialu.

Pozostałe wiadomości